Patvirtinti

800 bitcoin

800 bitcoin

Patikslinta prognozė Milijardierius ir kriptovaliutų investuotojas Mike'as Novogratzas per ateinančius 12 mėnesių prognozavo, kad kriptovaliutų rinkose bus kapitalizuota milijardų USD. Anksčiau jis prognozavo tą patį rinkos viršutinį skaičių iki 800 bitcoin metų pabaigos. Daugybė įsilaužimų prekybos biržose ir su jais susiję skandalai sukėlė kriptovaliutų pardavimą instituciniams investuotojams.

Kriptovaliutų rinkos atspindėjo bitcoin kainų pokyčius.

„Crypto“ investuotojas „novogratz“ ateinančiais metais mato 800b USD ribą - Bitcoin - 2021

Šiais metais bendra kriptovaliutų rinkos kapitalizacija buvo didžiausia - mlrd. USD per savaitę.

800 bitcoin

Šiuo metu jis sudaro milijardą JAV dolerių. Jis taip pat prognozavo, kad bendra kriptovaliutų rinkos kapitalizacija bus 20 trilijonų dolerių.

800 bitcoin

Panašu, kad jo požiūris į kriptovaliutų rinkas nuo to laiko buvo reikšmingai peržiūrėtas. Anot jo, žinomi instituciniai investuotojai, tokie kaip pensijų fondai ir valstybiniai fondai, neinvestuos į kriptovaliutas, jei nematys pavadinimo, kuriuo gali pasitikėti, kad juos laikytų areštinėje.

800 bitcoin

Tai reiškia, kad esamų kriptovaliutų saugojimo sprendimų, tokių kaip BitGo, instituciniams investuotojams gali nepakakti. SEC taip pat daugiau kalbėjo apie garsių kriptovaliutų, tokių kaip bitcoin ir ethereum, norminę būklę. Post navigation.

800 bitcoin